Уведомление о проведении общего собрания акционерного общества

Повне найменування товариства:
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АВІАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ДНIПРОАВIА»
Місцезнаходження товариства згідно його статуту:
Україна, 49042, м. Дніпропетровськ, Аеропорт цивільної авіації.

Шановні акціонери!

ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АВІАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ДНIПРОАВIА» повідомляє Вас, що 15 січня 2013 року о 12.00 годині за адресою: Україна, м. Дніпропетровськ, пл. Шевченко, 4-А, ПрАТ «ГОТЕЛЬ «ЖОВТНЕВИЙ», конференц-зал «Б», відбудуться загальні збори акціонерів Товариства.
Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у загальних зборах відбудеться 15 січня 2013 року з 11.00 год. до 11.55 год. за адресою: Україна, м. Дніпропетровськ, пл. Шевченко, 4-А, ПрАТ «ГОТЕЛЬ «ЖОВТНЕВИЙ», конференц-зал «Б».
Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у загальних зборах відбуватиметься відповідно до переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеному станом на 24 годину за 3 (три) робочих дні до дня проведення загальних зборів акціонерів, тобто на 24.00 год. 09.01.2013 року.
В реєстрації акціонера (його представника) для участі у загальних зборах може бути відмовлено реєстраційною комісією у разі відсутності в акціонера (його представника) документів, які ідентифікують особу акціонера (його представника), а в разі участі представника акціонера – також документів, що підтверджують повноваження представника на участь у загальних зборах акціонерів Товариства.
Під час підготовки до загальних зборів, акціонери товариства мають можливість ознайомитись з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного. Ознайомлення з матеріалами відбувається від дати надіслання акціонерам даного повідомлення до 14 січня 2013 року (включно), з понеділка по четвер — з 08.00 год. до 17.00 год., по п’ятницях — з 08.00 год. до 15.45 год. (обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) за адресою: Україна, 49042, м. Дніпропетровськ, Аеропорт цивільної авіації, ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АВІАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ДНIПРОАВIА», готель «Аерофлот», 5-й поверх, к.536. Відповідальна за ознайомлення з матеріалами зборів особа – Посилаєв Сергій Олександрович – директор з комерційних та адміністративних питань.
15 січня 2013 року ознайомлення акціонерів з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного відбувається у місці проведення реєстрації для участі у загальних зборах та у місці проведення загальних зборів акціонерів.

Порядок денний загальних зборів акціонерів
(перелік питань, що виносяться на голосування):

1.Обрання лічильної комісії загальних зборів акціонерів.
2.Прийняття рішення з питань порядку проведення загальних зборів акціонерів.
3.Обрання секретаря загальних зборів акціонерів.
4.Про зміну найменування ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АВІАЦІЙНА КОМПАНІЯ «ДНIПРОАВIА», у відповідності до Закону України «Про акціонерні товариства»
5.Внесення та затвердження змін до Статуту Товариства, шляхом викладення Статуту у новій редакції.
6.Внесення та затвердження змін до Положень, що регламентують внутрішню діяльність Товариства, шляхом викладення Положень у новій редакції.
7.Відкликання діючого складу Ревізійної комісії Товариства.
8.Обрання членів Ревізійної комісії Товариства.
9.Обрання Голови Ревізійної комісії Товариства з числа обраних членів Ревізійної комісії.
10.Відкликання діючого складу Наглядової ради Товариства.
11.Обрання членів Наглядової ради Товариства.
12.Обрання Голови Наглядової ради Товариства з числа обраних членів Наглядової ради.
13.Про зміну порядку формування статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ»

Телефон для довідок: (0562) 39-53-49

Правління Товариства

comments powered by HyperComments
Запись опубликована в рубрике Пресс-релиз. Добавьте в закладки постоянную ссылку.